Magazynier Obszaru Zwrotów

Magazyn i Logistyka

19.03.2024
Łódź, Jędrzejowska 43b

Zapewnimy Ci:

  • UMOWĘ O PRACĘ bezpośrednio z Media Expert
  • jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne)
  • opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy
  • stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)
  • bezpłatną kawę i herbatę z automatu
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • możliwość awansu
  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”
  • szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych
  • strefę relaksu

Twoje zadania w zależności od obszaru na którym zostaniesz zatrudniony/a:

  • przyjęcie towaru zwrotnego do magazynu
  • wprowadzanie danych dotyczących zwrotu towaru do systemu magazynowego
  • praca ze skanerem
  • weryfikacja sprzętu pod względem ilościowym i jakościowym zgodnie z dołączoną dokumentacją
  • przepakowywanie towaru

Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomości języka polskiego
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • dokładności i sumienności w wykonywaniu zadań
  • zaangażowania w powierzoną pracę
  • przestrzegania zasad i procedur obowiązujących w firmie

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi!
Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę!

Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych!

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca@me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Praca w Media Expert? To bardzo proste!

Praca w Media Expert - wysłanie aplikacji

Wysłanie
aplikacji

Praca w Media Expert - rozpatrzenie aplikacji

Rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

Praca w Media Expert - spotkanie

Spotkanie
z rekruterem

Praca w Media Expert - propozycja pracy

Propozycja pracy w Media Expert