Stabilność

Media Expert to marka handlowa, która powstała blisko 20 lat temu w Złotowie w północnej Wielkopolsce. Od początku dostarczaliśmy naszym Klientom sprzęt rtv/agd wiodących, światowych producentów. Przez lata ciężkiej pracy i systematycznego rozwoju z małego, familijnego przedsiębiorstwa powstała ogólnopolska firma, która będąc liderem rynku elektromarketów pozostała wierna wartościom cechującym rodzinne biznesy w Polsce.

Lider rynku RTV AGD

Obecnie to ponad 510 sklepów i ponad 11000 pracowników. Każdego roku tysiące klientów kupuje miliony telewizorów, laptopów, tabletów, smartfonów i innych sprzętów RTV/AGD najnowszej generacji, a także rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Współpracujemy z globalnymi producentami oraz wiodącymi instytucjami finansowymi dostarczając nowoczesne produkty oraz tworząc nowe i przyjazne Konsumentom usługi. To czego potrzebują na co dzień do pracy i do rozrywki.

Możliwość rozwoju

Kadra Media Expert to dyrektorzy i managerowie różnych szczebli, doradcy, specjaliści sprzedaży, logistyki, administracji i gospodarki magazynowej. Zatrudniamy ludzi o odpowiednim przygotowaniu zawodowym. Jednocześnie dbamy o to, aby każdy pracownik miał możliwość podniesienia swoich kwalifikacji. Inwestujemy w pracowników, a oni inwestują w Media Expert. Szkolenia, staże, warsztaty i seminaria podnoszące wiedzę zawodową i bezpośredni kontakt z najnowszymi trendami w światowej elektronice to stały element rozwoju naszych zespołów. Obok regularnej rekrutacji zewnętrznej ważne są dla nas awanse wewnętrzne, skąd pochodzi znaczna cześć naszej kadry zarządzającej. W minionym roku kilkadziesiąt osób świętowało 10-letni i dłuższy staż pracy.

Społeczność

O Media Expert często mówimy MY. Spotykamy się w pracy i po pracy. Uczestniczymy w akcjach charytatywnych inicjowanych przez współpracującą z nami Fundację, ale i w tych inicjowanych przez nas samych. I zapraszamy do nich innych. Pomagamy dzieciom. Pomagamy dorosłym. Pomagamy sobie nawzajem jeśli ktoś znalazł się w nagłej potrzebie. Pracujemy razem. Pomagamy razem. Żyjemy razem. Każdego dnia robimy naprawdę dobrą robotę.

Zakochani w technologii

Zobacz wszystkie oferty

Sprawdź