Nasze działania

Stabilizacja zatrudnienia i poczucie bezpieczeństwa finansowego to jedne z podstawowych potrzeb każdego pracownika. Rozumiemy to, bo większość osób, które dziś piastują ważne stanowiska w sieci Media Expert kiedyś było na Twoim miejscu! W naszej sieci od samego początku pracy jesteś zatrudniony na przejrzystych warunkach zawartych w umowie o pracę. Przez pierwsze tygodnie możesz liczyć na nasze pełne wsparcie i opiekę kierownika, managera lub starszych stażem kolegów. Dajemy Ci czas, żebyś poznał procedury, zasady i filozofię pracy panującą w naszej firmie. Otwórz się na nowe środowisko, poznaj koleżanki i kolegów – wkrótce wspólnie będziecie realizowali ciekawe wyzwania, plany, przedsięwzięcia lub projekty. Pamiętaj, że każdy z Was ma prawo do poczucia bezpieczeństwa i satysfakcji z pracy – stawiaj na współpracę, a nie współzawodnictwo.

Pensja to nie jedyny sposób, w jaki będzie wynagradzana Twoja praca. Stale wprowadzamy nowe lub udoskonalamy obecne systemy motywacyjne dla najbardziej zaangażowanych pracowników. Dzięki tym rozwiązaniom to przede wszystkim od Ciebie będzie zależało, jak dużą premię wypracujesz. Twoja pasja i pracowitość przekłada się również na sukces całej sieci, chcemy zatem, żebyś był beneficjentem tych korzyści – dodatkowe wynagrodzenie w postaci bonusów, zarówno w ramach programów indywidualnych, jak i grupowych, nie mają ograniczeń formalnych i kwotowych. Zatem do dzieła!

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Chcemy byś był w formie i dbał o swoje zdrowie. Dlatego otrzymasz od nas możliwość korzystania z karty MultiSport. Dzięki niej będziesz mógł w bardzo korzystnych cenach korzystać z siłowni, zajęć fitness, aquaparków i wielu innych obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce! Gwarantujemy również możliwość skorzystania z systemu zniżek pracowniczych oraz atrakcyjnych wyjazdów szkoleniowych. Tak, premie świąteczne też zapewniamy.

Rozwinięciem szkoleń wprowadzających na dane stanowisko są szkolenia produktowe i kompetencyjne. Realizujemy je w systemie ciągłym przy udziale wysoko wykwalifikowanej kadry wewnętrznego działu szkoleń, jak i podmioty zewnętrzne. Twoją wiedzę rozwijamy poprzez tradycyjne szkolenia i warsztaty, jak i innowacyjną technologię platformy e-learningowej. W procesie rozwijania Twoich kompetencji bezpośrednio uczestniczą również producenci i dostawcy. To dzięki nim nasi pracownicy mają dostęp do informacji o produktach i usługach z pierwszej ręki, a możliwość przetestowania nowinek przed ich światowymi premierami mogą być nie lada atrakcją dla wszystkich entuzjastów nowoczesnej technologii. Realizowane dla naszych pracowników szkolenia to łącznie setki dni szkoleniowych i dziesiątki indywidualnie rozwijanych karier. To również nasza wspólna satysfakcja z powiększania grona firmowych Expertów w różnych dziedzinach technologii i biznesu.

Zobacz wszystkie oferty

Sprawdź