Frontend Developer - Regular

Pion IT

06.03.2024
Złotów, Praca zdalna

Zapewnimy Ci:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • płatny urlop – niezależnie od formy zatrudnienia/współpracy
  • pracę zdalną w 100%
  • dostęp do biur w Łodzi, Katowicach lub Złotowie
  • możliwość rozwoju kompetencji miękkich i twardych poprzez udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach
  • zdobycie unikalnego doświadczenia w realizacji ciekawych i złożonych projektów
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów
  • dofinansowanie do zajęć sportowych w ramach karty MultiSport
  • prywatną opiekę medyczna Medicover dla Ciebie i Twoich bliskich
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne, w tym opiekę w ramach fundacji Media Expert „Włącz się”
  • premię świąteczną
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
Twoje zadania:

  • dbanie o wizualną część naszych aplikacji
  • kreowanie nowych rozwiązań
  • bycie aktywnym członkiem zespołu deweloperskiego
  • rozwój i poszerzanie kompetencji
Od Ciebie oczekujemy znajomości:

  • ES 2015+, HTML, CSS
  • bibliotek Bootstrap 3+, JQuery
  • Angular 9+, Material Angular oraz TypeScript
  • npm, Node JS, WebPack
  • dobrych praktyk SOLID, Design Patterns
  • praktycznego tworzenia stron w podejściu RWD
Mile widziane:

  • znajomość Blazor
  • znajomość reaktywnego podejścia do programowania aplikacji
  • pisanie testów jednostkowych oraz E2E (Karma, Jasmine)
  • znajomość autentykacji opartej o JWT

Tak pracujemy: Azure DevOps, Scrum, Code Review, Design Patterns, VS Code, VS 2022, GIT, Figma

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca@me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Praca w Media Expert? To bardzo proste!

Praca w Media Expert - wysłanie aplikacji

Wysłanie
aplikacji

Praca w Media Expert - rozpatrzenie aplikacji

Rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

Praca w Media Expert - spotkanie

Spotkanie
z rekruterem

Praca w Media Expert - propozycja pracy

Propozycja pracy w Media Expert