Specjalista/Specjalistka ds. e-marketingu Produktowego

Pion IT

17.06.2024
Łódź, Fabryczna 17

Biznes, bardziej niż jakiekolwiek inne zajęcie, wymaga ciągłego zajmowania się przyszłością, jest ciągłą kalkulacją, instynktownym ćwiczeniem się w prognozowaniu (Henry R. Luce). Dodajmy: po dobrej analizie :) Tego właśnie wymagamy od Specjalisty/ki da. E-marketingu Produktowego!

 Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • rozwój zawodowy
  • wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka
  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się”

Twoje zadania:

  • współpraca z zespołem marketingowym w celu opracowania i wdrażania strategii marketingowej e-commerce, w tym kampanii reklamowych we wszystkich kanałach digitalowych
  • koordynowanie działań służących prezentacji produktu na stronie internetowej (opisy, USP, sesje zdjęciowe, nagraniowe)
  • monitorowanie i analiza danych dotyczących sprzedaży, zachowań Klientów, konwersji itd.
  • analiza rynku e-commerce, strategii sprzedażowych i marketingowych
  • śledzenie trendów i innowacji w dziedzinie e-commerce oraz proponowanie nowych rozwiązań
  • przygotowywanie raportów efektywności działań marketingowych i innych istotnych metryk e-commerce oraz ich prezentacja
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi, takimi jak agencje kreatywne, domy mediowe
  • poszukiwanie partnerów do współpracy marketingowej

Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomość marketingu internetowego (m.in. Google Analytics, SEO, SEM, SOCIAL)
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excel i Power Point)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • poczucia estetyki
  • zainteresowania nowymi technologiami, gamingiem

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca@me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Praca w Media Expert? To bardzo proste!

Praca w Media Expert - wysłanie aplikacji

Wysłanie
aplikacji

Praca w Media Expert - rozpatrzenie aplikacji

Rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

Praca w Media Expert - spotkanie

Spotkanie
z rekruterem

Praca w Media Expert - propozycja pracy

Propozycja pracy w Media Expert