Programista Frontend/JavaScript

Pion IT

19.03.2024
Łódź, Fabryczna 17

Chcesz wziąć udział w ciekawych projektach?

Co oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B  w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość szkoleń oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
  • zdobycie unikalnego doświadczenia w realizacji ciekawych i złożonych projektów
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów
  • dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczne, ubezpieczenie na życie
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • inicjatywy dobroczynne, w tym opiekę w ramach fundacji Media Expert „Włącz się”
  • premię świąteczną
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
Twój zakres obowiązków:

  • rozwój i utrzymanie istniejących funkcjonalności
  • tworzenie od podstaw nowych modułów i funkcjonalności
  • realizacja integracji pomiędzy systemami
  • współpraca z innymi członkami zespołu
  • testowanie istniejących/nowych funkcjonalności
  • współudział przy tworzeniu/kreowaniu nowych rozwiązań i funkcjonalności
Nasze wymagania:

  • umiejętność pisania w czystym JavaScript (ES6+)
  • znajomość Vue2
  • doświadczenie z HTML i CSS
  • doświadczenie z API (architektura REST)
  • umiejętność tworzenia wydajnego, efektywnego i czystego kodu o odpowiedniej strukturze
  • analityczny umysł i przywiązanie do detali
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • gotowość do rozwoju i zdobywania wiedzy
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania typu Postman lub podobnych
  • znajomość frameworków typu Bootstrap, Foundation
Tak pracujemy:

  • wykorzystujemy metodologie zwinne
  • koncentrujesz się nad jednym projekcie
  • mamy realny wpływ na wybór narzędzi i technologii oraz rozwiązań technologicznych

Nasz proces rekrutacyjny to 3 etapy, który staramy się zamknąć w ciągu tygodnia:
  • selekcja kandydatów, umówienia spotkania  z wybranymi kandydatami
  • spotkanie (online) - omawiamy kwestie organizacyjne oraz techniczne
  • decyzja

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca@me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Praca w Media Expert? To bardzo proste!

Praca w Media Expert - wysłanie aplikacji

Wysłanie
aplikacji

Praca w Media Expert - rozpatrzenie aplikacji

Rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

Praca w Media Expert - spotkanie

Spotkanie
z rekruterem

Praca w Media Expert - propozycja pracy

Propozycja pracy w Media Expert