Specjalista ds. Audytu Procesów Logistycznych

Centrala

08.09.2022
Łódź

Mądry człowiek nie czeka na okazje - sam je stwarza (Francis Bacon). Ale skoro już okazja się trafia, to logiczne byłoby z niej skorzystać, prawda? Zostań więc naszym Specjalistą ds. Audytu Procesów Logistycznych.

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • zadaniowy czas pracy
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • prywatną opiekę medyczną z dofinansowaniem
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • pomoc fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich
Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w logistyce lub na podobnym stanowisku (co najmniej 2 lata)
  • umiejętności mapowania procesów logistycznych
  • znajomości MS Office
  • znajomości systemów: SAP lub innego ERP
  • umiejętność prowadzenia analiz wraz z raportowaniem
  • rozwiniętych zdolności komunikacyjnych oraz pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku biznesowym
Twoje zadania:

  • przeprowadzanie audytów procesów logistycznych w łańcuchu dostaw
  • wsparcie logistyki we wdrożeniu nowych i doskonaleniu istniejących procesów i norm
  • monitorowanie realizacji działań po audytowych
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca@me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Praca w Media Expert? To bardzo proste!

Praca w Media Expert - wysłanie aplikacji

Wysłanie
aplikacji

Praca w Media Expert - rozpatrzenie aplikacji

Rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

Praca w Media Expert - spotkanie

Spotkanie
z rekruterem

Praca w Media Expert - propozycja pracy

Propozycja pracy w Media Expert