oferta pracy: Trener/Coach - Dział Szkoleń

Trener/Coach - Dział Szkoleń

Sprzedaż - sieć sklepów

21.07.2021
Polska

Region pracy: woj. małopolskie, woj. podkarpackie
Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas
  • atrakcyjny system premiowy
  • szkolenie i wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • profesjonalne wdrożenie w zakres obowiązków
  • pracę z doświadczonym zespołem trenerów/coachów
  • auto służbowe również do Twojego użytku prywatnego
  • wsparcie i opiekę fundacji Media Expert „Włącz się”
Twoje zadania:

  • przeprowadzanie kompleksowego procesu szkoleń kompetencyjnych skierowanych głównie do Menedżerów Sprzedaży
  • tworzenie konspektów oraz materiałów szkoleniowych
  • Koordynację oraz nadzór nad działaniami szkoleniowymi w podległym regionie
  • wsparcie kadry menadżerskiej w zakresie zarządzania potencjałem ludzkim
  • ścisłą współpracę z pionem sprzedaży w realizacji celów sprzedażowych
  • konsultacje/coaching/mentoring managerski
  • zarządzanie niewielkim zespołem Trenerów Produktowych
  • oraz wiele innych, rozwijających, nieszablonowych zadań, które nie pozwolą Ci się nudzić
Czego oczekujemy od Ciebie?

  • umiejętności prowadzenia szkoleń oraz coachingów - potwierdzone doświadczeniem (przynajmniej 1 tys. godzin pracy na sali szkoleniowej)
  • umiejętności identyfikacji potrzeb szkoleniowych oraz tworzenia programów szkoleń w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby - potwierdzone doświadczeniem.
  • umiejętności zarządzania zespołem - potwierdzone doświadczeniem.
  • umiejętności realizacji celów w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy.
  • umiejętności i doświadczenia w prowadzeniu szkoleń w formach zdalnych (webinary, warsztaty online)
  • samodzielności w realizacji zadań i celów
  • doskonałej komunikacji
  • dojrzałości biznesowej
  • zaangażowania i otwartości na współpracę
  • doskonałej organizacji pracy
  • miło będzie, jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży
  • gotowości do częstych podróży służbowych
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności pracy w środowisku MS Office
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca@me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Praca w Media Expert? To bardzo proste!

Praca w Media Expert - wysłanie aplikacji

Wysłanie
aplikacji

Praca w Media Expert - rozpatrzenie aplikacji

Rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

Praca w Media Expert - spotkanie

Spotkanie
z rekruterem

Praca w Media Expert - propozycja pracy

Propozycja pracy w Media Expert