oferta pracy: Zastępca Dyrektora HR

Zastępca Dyrektora HR

Centrala

13.01.2021
Złotów, ul. Za Dworcem 1D
Aplikuj na stanowisko

Zastępca Dyrektora HR

Cześć. To ja, Grzegorz.

              Piszę do Ciebie (chyba nie obrazisz się, że per „ty”, ale w ME wszyscy jesteśmy na koleżeńskiej stopie :) ), bo mam propozycję: szukam zastępcy. Zainteresowany?

Szukam kogoś, kto zna HR, ale od tej miękkiej strony. Kogoś, kto wie, jak podnieść zaangażowanie i świadomość pracowników, by Ci byli dumni z firmy i czuli się w niej jak w domu. Kogoś, dla kogo ważne są dobre relacje z ludźmi i kto potrafi kreować i wdrażać projekty z zakresu work life balance.

Potrzebuję po prostu zastępcy, który umie w HR i zrealizuje zadania z zakresu onboardingu, employer brandingu i offboardingu.

           Jaki jest haczyk, zapytasz? Nie ma żadnego! Wystarczy, że masz wyższe wykształcenie (ZZL, PR, EB, psychologia), doświadczenie w miękkim HR, jesteś otwarty, kreatywny, skuteczny i ambitny. I wiesz jak kierować zespołem.

            Na starcie mogę obiecać Ci dobrą pensję i extra premie, pakiet benefitów od firmy i, co najważniejsze, wspaniałego, skromnego, do rany przyłóż szefa :)
 
       Ps. Piszę najpierw do Ciebie, ale nie gwarantuję, że inni nie dowiedzą się o tej ofercie, także wiesz… Odpisz jak najszybciej!

 
                                                                               Pozdrawiam, Grzegorz
 
 

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca@me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Praca w Media Expert? To bardzo proste!

Praca w Media Expert - wysłanie aplikacji

Wysłanie
aplikacji

Praca w Media Expert - rozpatrzenie aplikacji

Rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

Praca w Media Expert - spotkanie

Spotkanie
z rekruterem

Praca w Media Expert - propozycja pracy

Propozycja pracy w Media Expert