oferta pracy: Koordynator HR

Koordynator HR

Centrala

13.01.2021
Złotów, ul. Za Dworcem 1D
Aplikuj na stanowisko

Koordynator HR

Felicidad, lykke, glück – w jakim języku byśmy nie mówili, zawsze to słowo wywołuje radość. 
Szczęście… Przyznaj, że się teraz uśmiechasz :)
Właśnie tego od ciebie chcemy, żebyś zarażał uśmiechem naszych pracowników. 
Pewnie spodziewasz się w tym miejscu kropek i myślników, wyliczanki zadań, ale nic z tego. Nie tym razem. Lepiej powiedz:

Jesteś szczęśliwy? Jest ci ze sobą dobrze? No to masz pierwszy punkt!

Ludzie dobrze czują się w Twoim towarzystwie? Doskonale.

Z każdym znajdziesz wspólny język, zmotywujesz, rozwiążesz jego problem i sprawisz, że jest pełen pozytywnej energii? Tak? Brawo, idziesz jak burza :)

A teraz wyobraź sobie, że przenosisz te cechy na ścieżkę karier w Media Expert. Współtworzysz extra systemy pozapłacowej motywacji naszych ludzi. Organizujesz integracyjne eventy, celebrujesz sukcesy pracowników i dbasz o ich work life balance. Mało?

Dorzuć do tego pracę z super ludźmi (a myślisz, że kto to ogłoszenie napisał, jeśli nie dział HR, Twoi nowi kumple :) ), swobodę działania i realny wpływ na życie firmy.

Jeśli więc masz doświadczenie w PR lub HR, cechuje Cię otwartość, kreatywność i dobra organizacja pracy, to ta oferta jest dla Ciebie.

Aplikuj! zanim zrobią to inni

 

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca@me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Praca w Media Expert? To bardzo proste!

Praca w Media Expert - wysłanie aplikacji

Wysłanie
aplikacji

Praca w Media Expert - rozpatrzenie aplikacji

Rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

Praca w Media Expert - spotkanie

Spotkanie
z rekruterem

Praca w Media Expert - propozycja pracy

Propozycja pracy w Media Expert