oferta pracy: Senior UX Designer

Senior UX Designer

Rozwijaj się razem z nami!

Centrala

15.06.2020
Łódź, ul. Kopernika 64A/4

- Nie wiemy gdzie nas to zaprowadzi. Wiemy tylko, że jest to coś o wiele większego niż każdy z nas tutaj – mówił Steve Jobs.
Też chcesz czuć, że robisz coś wyjątkowego? Zostań naszym Senior UX Designerem.

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę
  • pensję zawsze na czas
  • szansę na awans
  • rozwój zawodowy i nowe kompetencje
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • kartę MultiSport dla dobrej formy
  • pomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się”
Twoje zadania:

  • opracowywanie koncepcji funkcjonalność, serwisów oraz usług w oparciu o benchmarking i analizy rynku
  • przygotowywanie makiet i prototypów
  • nadzór prac nad Twoim projektem aby efekt końcowy spełniał Twoje oczekiwania
  • współpraca z biznesem, produkcją, analitykami
  • prowadzenie badań UX z użytkownikami i partnerami
  • proponowanie rozwiązań
Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomości GA i innych narzędzi analitycznych
  • znajomości oprogramowania makietowania
  • min. 4-letniego doświadczenia w zakresie UX (najlepiej w obszarze E-commerce)
  • praktycznej znajomości procesów projektowych w oparciu o dane analityczne
  • doświadczenia we wdrażaniu tworzonych rozwiązań/funkcjonalności (bezpośrednia współpraca z PM/Dev)
  • umiejętność stawiania hipotez, pytań i prowadzenia dyskusji
  • znajomości podstaw HTML/CSS (możliwości i ograniczeń)
  • znajomości jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
  • wykształcenia minimum średniego (najlepiej wyższego, kierunek techniczny)
  • znajomość JIRY będzie dodatkowym atutem
Liczymy też na Twoją samodzielność, komunikatywność i dokładność oraz umiejętność pracy w grupie.

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: [email protected]. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres [email protected]. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Praca w Media Expert? To bardzo proste!

Praca w Media Expert - wysłanie aplikacji

Wysłanie
aplikacji

Praca w Media Expert - rozpatrzenie aplikacji

Rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

Praca w Media Expert - spotkanie

Spotkanie
z rekruterem

Praca w Media Expert - propozycja pracy

Propozycja pracy w Media Expert