Pracujemy bezpiecznie! Z pakietem anty-wirus!

Koronawirus sparaliżował niemal cały świat. Wiele firm musiało zawiesić swoją działalność, a nawet ją zakończyć. Część prowadzi ją w graniczonym zakresie, ale robi wszystko, by przetrwać i zapewnić byt swoim pracownikom.

W tej grupie jest Media Expert. Pracujemy w centrach dystrybucji, sklepach i biurach, a także, co jest znakiem czasu pandemii, zdalnie.

Niezależnie od miejsca i charakteru wykonywanych zadań dbamy o to, by nasi pracownicy byli bezpieczni. Dlatego pracowników Centrów Dystrybucji w Łodzi dowożą specjalne, regularnie dezynfekowane autobusy, a w magazynach zapewniamy im środki bezpieczeństwa:

płyny do dezynfekcji i mydła antybakteryjne
odkażanie powierzchni stolików, balustrad, klamek itd. przez wyspecjalizowaną firmę
bezpieczne wydawanie posiłków (rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, fartuchy ochronne, jednorazowe pojemniki)
pomiar temperatury na wejściu
dezynfekcja na stanowiskach obsługi kurierskiej
maseczki i rękawiczki ochronne

Przyjmujemy towar, układamy go, kompletujemy w zamówienia i wysyłamy je do Klientów. Komputery do zdalnej nauki i pracy. Pralki, kuchenki i lodówki zapewniające rodzinom normalne funkcjonowanie w tym trudnym czasie. A także gry, by zamknięci w domach Polacy mogli oderwać myśli od pandemii i wspólnie spędzić czas.

Nie załamujemy rąk w czasie, gdy potrzebne są czyny. Pracujemy bezpiecznie!

Jeśli chcesz, możesz do nas dołączyć jako magazynier lub operator wózka widłowego zajrzyj na: https://kariera.mediaexpert.pl/oferty?category=15

Pracujemy i pomagamy

- Z całą załogą przestrzegamy zasad, pracujemy w rękawiczkach, w przyłbicach, na Punkcie Obsługi Klienta mamy dodatkowo pleksi – dla bezpieczeństwa naszego i Waszego. Mam nadzieję, że jak najszybciej wszystko wróci do normy i będziemy znowu mega silną załogą, która będzie witała się z każdym Klientem uściskiem dłoni i zapomnimy o tym ciężkim czasie – mówi Paweł, kierownik elektromarketu w Wąbrzeźnie. Ponieważ część naszych elektromarketów może działać, więc i tam stosujemy wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa.

Zajęci walką o utrzymanie miejsc pracy pamiętamy też o potrzebujących. Dlatego wspólnie z fundacją „Włącz się” oraz firmą Beko wsparliśmy 100 oddziałów zakaźnych i oddziałów ratunkowych w Polsce. Placówkom wskazanym przez Ministerstwo Zdrowia przekazaliśmy nowoczesne, energooszczędne pralki i suszarki z zapasem środków piorących. Wierzymy, że działając wspólnie i solidarnie szybciej pokonamy wszelkie przeciwności.

Tęsknimy za Wami!

Pandemia może na zawsze zmienić sposób, w jaki pracujemy. Nie tylko w Media Expert. Wielu z nas wykonuje dziś swoje zadania zdalnie, z własnych domów. Jako lider w branży elektromarketów jesteśmy na to przygotowani: mamy niezbędny sprzęt i oprogramowanie, by sprostać temu wyzwaniu. Choćby przez wideokonferencje.

Natomiast tym, którzy wciąż pracują w biurach, zapewniamy maksymalne środki bezpieczeństwa. Dezynfekujemy pomieszczenia i sprzęty, zapewniamy płyny dezynfekujące i zachowujemy przepisowe odległości.

A co będzie później, gdy już uporamy się z koronawirusem? Pewnie część z nas zechce nadal pracować z domu. W porządku, wspólnie ustalimy zasady. Ale gros z nas wróci do firmy. Do koleżanek i kolegów, z którymi łączą nas nie tylko sprawy zawodowe, ale i więzi przyjaźni. Nie wstydzimy się tego powiedzieć: Kochani, tęsknimy za Wami!

Dziś jednak w większości przypadków pozostaje nam kontakt zdalny. Dlatego zachęcamy Was do odwiedzania naszego Facebooka – Kariera Media Expert. Zobaczycie tam nie tylko jak pracujemy, ale też jak radzimy sobie z tą trudną sytuacją i w jaki sposób wspieramy siebie nawzajem.

https://www.facebook.com/Kariera.MediaExpert/

Zobacz wszystkie oferty

Sprawdź