oferta pracy: Montażysta filmowy

Montażysta filmowy

Rozwijaj się razem z nami!

Centrala

11.02.2020
Łódź, ul. Zakładowa 90/92

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy

Montażysty filmowego

Miejsce Pracy: studio filmowe w Łodzi

Wiesz, kto pierwszy ogląda film? Dokładnie, montażysta. To on ze skrawków ujęć tworzy nowe światy. Dzięki niemu powstaje nawa jakość. Chcesz być kimś takim? Zapraszamy Cię więc do naszego nowego studia filmowego.

Zapewnimy Ci:

  • pracę na pełen etat i pensję zawsze na czas
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • zadaniowy tryb pracy
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • kartę MultiSport dla dobrej formy
  • opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Twoje zadania:

  • obróbka surowego materiału AV
  • montaż filmów i prezentacji
  • przygotowywanie scenariuszy filmowych i prezentacji

Od Ciebie oczekujemy:

  • kreatywności i pomysłowości
  • znajomości programów edycyjnych pakietu Adobe: Premiere Pro, After Effects (umiejętność pracy z innymi programami do montażu będzie dodatkowym atutem)
  • obsługi pakietu MS Office (głównie Power Point, Excel, Word)
  • samodzielności i odpowiedzialności oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • mile widziana umiejętność pracy z modelami 3D

Szukasz wyzwań? A może dotychczasowa praca Cię nudzi? Śmiało więc, pomóż nam stworzyć coś wyjątkowego!

Administratorem Twoich danych są spółki z Grupy Media Expert, kontakt: Media Expert, ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Jeśli wyrazisz dodatkowa zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać zgodę na udział w procesach rekrutacyjnych pisząc na adres [email protected]. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na - https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1

Praca w Media Expert? To bardzo proste!

Praca w Media Expert - wysłanie aplikacji

Wysłanie
aplikacji

Praca w Media Expert - rozpatrzenie aplikacji

Rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

Praca w Media Expert - spotkanie

Spotkanie
z rekruterem

Praca w Media Expert - propozycja pracy

Propozycja pracy w Media Expert